NABÍDKA > SKLENĚNÝ PROGRAM

SKLENĚNÝ PROGRAM

Prodáváme mnoho druhů ornamentálních skel, satinovaných, pískovaných či tištěných motivů, včetně kompletního sortimentu doplňků ke skleněným konstrukcím.

Celoskleněné dveře vytváří čistý design, nadčasovost. Odlehčují interiér a zároveň jej propojují. Nabízíme mnoho řešení – otočné celoskleněné dveře, posuvné, kyvné, celoskleněné stěny, schodiště až po sprchové kouty a velmi populární – krásné a praktické obklady kuchyňských linek.

Získejte díky našim letitým zkušenostem a praxi výjimečný prvek do Vašeho interiéru. Samozřejmostí je odborná montáž, kompletní záruční a pozáruční servis.

Skleněné dveře a NANOTISK

Nanotisk je nejnovější patentovaná technologie pro digitální potisk skla - ideální pro individuální potisk kuchyňských skleněných obkladů, dveří ze skla, informačních cedulí ze skla apod. Tiskne se přímo na sklo a je možné vytisknout jakoukoli grafiku - fotografie, loga, texty, atd. Technologie nanotisku dosahuje špičkového rozlišení až 1440 dpi a proto při dostatečné kvalitě podkladu možné vytisknout věrně i nejjemnější detaily.